Elektrik Abonelik

Ucuz ve İndirimli Elektrik Abonesi Olun

Bu aralar en fazla konuşulan konuların başında "İndirimli Elektrik Kullanabileceğimiz Hiç Aklımıza Gelmemişti!" var. Türkiye'de yaşayan elektirik tüketicileri böyle bir haklarının olduklarını bilmiyorlar ve hatta şu an daha az elektrik faturası kullanmanın verdiği indirimlerden faydalanma fırsatını kaçıyorlar. 2015 yılında itibaren geçerli olan kanuna göre aylık 133 TL ve üzeri elektrik kullanan tüketiciler, serbest tüketici uygulamasında oldukları için cep telefonu operatörlerinde oldugu gibi taşıma işlemini artık elektrik firmalarının da yapabileçeklerini ve hatta indirimli elektrik kullacaklarının farkında değiller. Kiyaslamanya.com Türkiye’nin en kamsaplı ve en prestijli elektrik firmalarının cazip fiyat ve indirimli elektrik tarifelerini kıyaslayabileceğiniz bir altyapıya sahip ve sizin tek tek onlarca firmadan tarife teklifleri ile hiç uğraşmadan aynı anda tüm tarifeleri görebileceğiniz bir sistem size saglıyor. İndirimli elektrik tüketerek aynı kw/h elektrik tüketimi yaparken, daha az elektrik faturası ödeyebilir böylece tasarruf etmiş olursunuz. Firma değiştirmeknin serbestleştiği elektrik piyasasında EPDK ’nın serbest tüketici limitlerini aşagıya çekmesiyle birlikte ortaya çıktı.

Ucuz Yolla Elektrik Kullanın

Aylık elektrik faturası 125 TL ve üzeri olan herkes serbest tüketici olmaktadır ve güvenle elektrik tedarikçisi başka firma ile değiştirebilme hakkına sahiptir. Aslında 2001 yılından itibaren serbest tüketici uygulaması ile indirimli & ucuz elektrik kullanmak mümkündü, ama tedarikçi firma taşımak ya da değiştirmek için gerekli olan elektrik tüketimine birçok kullanıcı sahip degildi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından düzenlenen Serbest Tüketici elektrik tüketim limitleri zamanla düştü, 2016 yılında 125 TL’ye kadar düştü ve elektrik harcaması 125 TL ve üzeri olan tüm tüketiciler bireysel emeklilik firması veya cep telefonu operatörünü taşımak gibi tercih ettiği firmaya geçiş yapabilirler. Eğer Serbest Tüketici iseniz elektrik satan özelleşmiş firmalar tarafından size sunulan indirimli elektrik tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Ucuz elektrik, mevcut olarak kullandığınız elektrik şirketinin size uyguladığı elektrik tarifesinin elektrik birim fiyatı üzerinden bir indirim uygulanarak elektrik tüketimizi sağlama olayıdır.Saglanan bu indirim Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) lisans almış olan elektrik tedarik firmalar tarafınca yapılmaktadır. Lisans sahibi olan firmalar Kiyaslamanya.com adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Serbest tüketici niteliğine sahip olduğu halde, indirimli elektrik yararlanmak istemeyen kullanıcılar son kaynak tedarikçisi sıfatıyla mevcut abone oldukları görevli tedarik şirketinden EPDK tarafından belirtilen tarife birim bedelleri baz alınarak enerji tüketimine devam ederler.


elektrik abonelik


Abonelikte Yeni Devir

Ev, Ofis,fırın,bakkal dükkanı,lokanta,bilgisayar servisi,kafetarya,ana okulu gibi işyeri kullanma amacınız ne olursa olsun aylık kullanım bedeliniz 125 TL ve üzeri olan tüm elektrik tüketicileri Serbest Tüketici vasfı taşımaktadır ve bu vasıf sayesinde serbest tüketici olarak elektrik tedarikçisini istediği bir başka tedarikçi ile degiştirerek ucuz elektrik kullanmaya anında başlayabilir. Eger sizin de serbest tüketici limitleri üzerinde elektrik kullanımınız var ise , yani aylık 133 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız hemen buraya tıklayarak kiyaslamaya.com adresine bakarak sizin için en uygun elektrik tarifesini bulabilir ve anında başvuru yapıp Ucuz Elektrik kavramının tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Bu Serbesleştirilmiş elektrik piyasasında ilk defa online olarak birçok firmalanın tarifelerini www.kiyaslamanya.com'da anında karşılaştırıp ve kendi tercih ettiginiz firmaya geçişinizi sağlayabilirsinz. Bahsedilen bu konu tamamen serbest piyasa şartları altında ve tamamen her öğesi ile özelleştirilmiş olan bu sektör tüketicileri ve Türkiye için çok önemli fırsatlar bize sunmaktadır. Bu fırsatlar global anlamda Dünya için bile artı değerler taşımaktadırlar.




Copyright © 2016 - Kiyaslamanya.com Tüm Hakları Saklıdır