Geçiş Süreci

Geçiş Süreci

Elektrik Firmasi Nasil Degistirilir? Birçok gelismis Avrupa Ülkesindenki gibi bundan sonra Türkiye'yede de Elektrik Firmalarini degistirme hakki geldi. Böylece elektrik sektöründeki serbest piyasa ekonomisine geçis gerçeklesti ve serbest tüketici kurallari ile elektrik dagitim sirketi veya elektrik dagitim bölgesine bakmazsizin aylik 120 TL üzerinde elektrik tüketen tüm tüketiciler elektrik firmlarini degistirme hakkini aldi ve ve farkli sirketlerin farkli tarifelerini kullanma sahibi oldu.
Elektrik firmalarini degistirmeniz ve farkli elektrik firmalarinin sundugu elektrik tarifelerden herhangi birine geçis yapmabilmek için Kiyaslamanya.com ' da hemen bir karsilastirma yapmaniz yeterli olacaktir. Yapacaginiz mükayese sonrasinda saniyeler içinde elektrik firmanizi rahatlıkla değistirebilirsiniz. Firma Değiştirmek için
  • Kiyaslamanya.com elektrik bölümünde yasadiginiz ili, abone grubunuzu yazin.
  • Bundan önce indirimli ve ucuz elektrikli firmalardan herhangi biriyle anlasma yapip yapmadiginizi tiklayip , mevcut elektrik tüketim miktarani yazin.
  • Sektörün en iyi elektrik firmalarinin tarifelerini karsilastirin.
  • En ucuz tarifeyi seçin, bilgilerinizi girerek firma degisimi isleminizi baslatin.

Bu kadar basit ! Saniyeler içinde elektrik firmanizi degistirir ve tasarruf etmeye baslama sansini yakalamis olursunuz. Eger firma degistirmenin nasil bu kadar basit oldugunu ögrenmek istiyorsaniz, elektrik sektörü hakkinda bazi bilgiler ilginizi çekebilir.
Copyright © 2016 - Kiyaslamanya.com Tüm Hakları Saklıdır